Tylko 100 dni? To chyba jakiś żart. Mam poczucie, jakbym znała Kreatorki przynajmniej od kilkunastu miesięcy…

Od rana czuję na nosie promienie wiosennego słońca. Czuję też ogromną, wręcz nie-do-opisania DUMĘ, że w ciągu 100 dni udało mi się zagrzać do działania ponad 1300 Kobiet w całej Polsce i zintegrować Nas-Kreatorki wokół wspólnego celu. Tym celem jest świadome projektowanie przyszłości, kreowanie naszego jutra. Z wyobraźnią, z odwagą i… wspólnie.

Zmienianie świata w pojedynkę wychodzi słabo, możesz mi zaufać. Jestem byłą mistrzynią świata w byciu Kasią Samosią. Byłą, bo od 100 dni działam tylko zespołowo. A Ty jesteś w tym Zespole razem ze mną?

Kurs Kreatorka 2015 zmienił wiele

Zaczęłyśmy od kursu Kreatorka 2015, gdzie podsumowywałyśmy rok 2014 i planowałyśmy podbój roku 2015. Niektóre z Nas dołączyły do kursu w połowie, inne pod koniec, a jeszcze inne – już po jego zakończeniu (miesiąc temu). Ale łączy nas jedno – proaktywność i paląca wręcz potrzeba rozwoju.

Kurs powstał w mojej głowie na początku grudnia 2014 roku i od momentu uruchomienia rósł w siłę w tempie potęgowym. Wciąż dołączały do niego kolejne Kobiety i w taki sposób stworzyłyśmy największą grupę wspierających się osób, jaką znam.

Sam kurs to 16 rozdziałów, które można było pobierać ze strony kursowej i kompletować dzięki Osobistemu Asystentowi Kreatorki. Co kilka dni dostarczałam Uczestniczkom nową porcję zadań rozwojowych, szablonów do samodzielnego uzupełniania, a także “podpuszczałam” do realizowania zadań zespołowo w ramach fejsbukowej grupy. Kurs miał ogromną wartość merytoryczną, ale najwięcej skorzystały te osoby, które brały aktywny udział w życiu naszej społeczności.  Głęboko wierzę w to, że w zespole drzemie siła. Do tego też zachęcałam wszystkie osoby pojawiające się w projekcie.

I jestem naprawdę szczęśliwa, że obudziłyśmy wspólnie pokłady niesamowitej energii, którą dzielimy się i mnożymy każdego dnia. Za chwilę opowiem Ci o tym, jak te 100 dni zmieniło moje życie. Jesteś ciekawa?

Kreatorka_baner Karolina

Nie jestem sama

Przede wszystkim odkryłam, że nie jestem sama. Tak, właśnie takie odkrycie zaliczyłam. Brzmi mało finezyjnie, ale jest prawdziwe. Doświadczyłam realnej kobiecej siły, która rośnie kiedy się ją tylko obudzi.

Zaczynałam ten projekt samodzielnie. Ja i mój laptop. Zaprojektowanie kursu Kreatorka 2015, stworzenie materiałów do pobierania przez Uczestniczki, przygotowanie wysyłki maili i artykułów opisujących kurs na blogu nie wymagało więcej rąk do pracy. Do takiego działania przyzwyczaiłam się od lat, ponieważ zawsze byłam samotnym wilkiem. Kasią Samosią. Co się zmieniło?

Moje marzenia przestały się bać być duże

Już wiem, że nie chcę działać nieśmiało i samodzielnie. Moje marzenia i cele sięgają dużo wyżej, niż napisanie e-booka w zaciszu domowego biurka. Moje marzenia są dziś DUŻE. A do realizacji takich wyzwań trzeba mieć zespół. Jeśli chcesz poznać historię Zespołu SuperBohaterek, którego mam przyjemność reprezentować – przeczytaj stronę Nasz Zespół. Znajdziesz tam informację o tym, jak się poznałyśmy i w jakim składzie dziś występujemy. Jednak to, co tam znajdziesz, to tylko czubek góry lodowej. Pod powierzchnią są godziny ciężkiej pracy, którą włożyłyśmy w to, aby się uformować, zorganizować, podzielić zadaniami, aż wreszcie rozpocząć z tupetem ich realizację. Na pierwsze produkty naszych projektów nie kazałyśmy długo czekać.

Społeczność się rozwija

Dzięki Zespołowi mogłyśmy dać Naszej Społeczności możliwość dalszego rozwoju. Bez pracy zespołowej byłoby to praktycznie niemożliwe. Czy wyobrażasz sobie, że społeczności 1300+ Kobiet przewodzi jedna z nich, która samodzielnie realizuje dziesiątki projektów mających na celu utrzymanie zaangażowania grupy, wspieranie jej w biznesach, poszukiwaniach siebie, rozwojach dziesiątek spraw?

Tak, jestem inicjatorką całego projektu. Ale poza tym – jestem żoną, siostrą, córką, przyjaciółką, pracownikiem korporacji, trenerką. Nie można łączyć wszystkich tych ról w jednym życiu bez żadnych kosztów. Dlatego wiele działań trzeba realizować z ludźmi, którym ufamy, których lubimy, z którymi łączą nas wspólne cele.  Bez Zespołu taki projekt nie ma szansy żyć. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Ani, Beaty, Bogusi, Doroty, Karoliny, Kornelii, Magdy, Martyny, Marysi, Olgi, Uli i mnie – dziś możesz korzystać z tego wszystkiego, co daje ogromna, babska ekipa.

Co zrobiłyśmy do tej pory

W ciągu ostatnich 100 dni, poznałyśmy się na kilkunastu spotkaniach, przy kawie, przy kamerze, przy mailu, na facebooku, podczas kursów elektronicznych, rozmów telefonicznych i na Skype. Co teraz?

  • Kreatorka Uskrzydla – to nasz największy projekt ostatnich tygodni. Pod okiem Magdy Bereza (naszej zespołowej Managerki Redakcji) powstaje pierwszy numer wyjątkowego magazynu dla Nas. Jeśli jesteś zapisana na newsletter – na pewno otrzymasz dostęp do niego jako jedna z pierwszych Kobiet w Polsce.
    Kreatorka_banner_800x800
  • E-Kurs Wyróżnij się (tytuł roboczy, ale kto wie…) – moje oczko w głowie. Pieczołowicie obmyślany i projektowany specjalnie dla Ciebie. Z wypiekami na twarzy rysuję kolejne mapy myśli, aby ubrać w słowa i obrazy wszystko to, co chcę Ci przekazać w zakresie tworzenia Twojego intrygującego wyróżnika. Aby nic Ci nie umknęło – pamiętaj o zapisie na newsletter!

Kawa Kreatorek_Kraków (01)_300115

  • Grupa Kreatorki na Facebook – niemożliwe, że jeszcze Cię z nami nie ma! Sprawdź, co tu się wyrabia! Ponad 650 Kobiet rywalizuje o to, która lepiej doradzi, pomoże lub połączy siły z innymi Kreatorkami. Tak, to jest miejsce na inicjowanie naszych wszystkich projektów. Naszych i Twoich. Nie bój się opowiedzieć o wyzwaniu, nad którym pracujesz. Na pewno znajdą się osoby, które Cię wesprą, nie tylko słowem. Wpadaj do nas korzystając z tego linka: Kreatorki.

Kawa reatorek_Warszawa (01)_150116

  • Manifest Kreatorki – bardzo ważny element naszej społeczności. Spaja nas i pokazuje wartości, zgodnie z którymi żyjemy lub chcemy żyć. Każda z nas jest inna, ale fundament mamy wspólny. Możesz go znaleźć na naszej stronie, a także wszędzie gdzie się pojawiamy – Manifest Kreatorki.

Manifest_kolaz

  • My Kreatorki – pierwsza publikacja o naszych biznesach, pasjach i zainteresowaniach. Materiał powstaje właśnie w warsztacie Agaty z Gildii Wędrowców. Ponad 30 Kreatorek postanowiło podzielić się ze światem swoją misją, osiągnięciami i odkryciami. Widziałam roboczą wersję… jest totalnie odjechana!

Kawa reatorek_Wrocław (01)_150215

  • Kawy Kreatorek – znasz Kreatorki tylko z Facebooka? Czas wypić kawę w realu. Rzuć pytanie w grupie – czy są jakieś osoby z Twojego miasta, a kiedy będzie Was kilka – napisz do Kornelii – naszej zespołowej ogarniaczki chaosu, a pomożemy Ci zorganizować spotkanie z innymi Kreatorkami. Wszystkie informacje na naszej stronie w zakładce Kawy Kreatorek. 

Kawa reatorek_Warszawa (01)_150116_02

  • Konkursy książkowe – rozdałyśmy już sporo książek, a źródło nie wysycha. Będzie ich jeszcze więcej, dlatego śledź nasz Fanpage Kreatorka i zgłaszaj się do konkursów, które ogłaszamy. Warto! Potwierdzają to dotychczasowe Uczestniczki. Dzięki pomysłowości Beaty i Ani – naszych zespołowych, kreatywnych czarodziejek – Kreatorki budzą swoją twórczą naturę i wychodzą z ukrycia. Dołącz i Ty. Info znajdziesz w zakładce Konkursy książkowe.

Konkursy Ksiazkowe_slider

Autorkami powyższych zdjęć i grafik są: Katarzyna Krauze, Karolina Oksiędzka, Anna Kurnyta, Anna Łagosz i Agnieszka Szczepańczyk-Bouazza i inne Kreatorki.

Mamy już kilka naszych miejsc, do odwiedzenia których Cię zapraszam:

Co planujemy w najbliższych miesiącach

Projekt Kreatorka rozpoczął się na dobre i uruchomił moc drzemiącą w setkach Kobiet. Nie zamierzamy tej mocy uśpić ani na sekundę. Będziemy z Zespołem SuperBohaterek dodawać skrzydeł każdej Kobiecie, która podejmie świadomą decyzję o swoim rozwoju. Szykujemy kolejne wydania e-magazynu Kreatorka Uskrzydla, e-kursy, e-booki, gry, platformy do łączenia naszych biznesów i projektów, a także całą masę aktywności.

Jeśli tylko chcesz być częścią projektu Kreatorka  nie zastanawiaj się długo i zapisz na nasz newsletter, dołącz do grupy na Facebooku i śledź nasze profile na Facebook i Instagram. A gdybyś miała pomysły na wspólne działania i biznesy – skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do mnie o wszystkim, co przyszło Ci do głowy.

Fajny artykuł? Podziel się >>>

shares