Ostatnio rzadko można mnie spotkać na spotkaniach rozwojowych i networkingowych. Zebrałam wystarczająco dużo materiałów podczas ostatnich miesięcy pełnych szkoleń, kursów i spotkań, aby teraz odcinać z nich kupony i wdrażać je w życie.

Ale dziś zrobiłam wyjątek. To był bardzo ważny dla mnie wykład. Prowadząca jest dla mnie bliską osobą, jedną z tych fantastycznych Kobiet, które są teraz w moim życiu. No i temat jest dla mnie ważniejszy niż kiedykolwiek przedtem – bo właśnie buduję swoją osobistą markę. I w tym pełnym pośpiechu dniu, zrobiłam naprawdę wiele, aby znaleźć chwilę i pobyć ze sobą i opowieściami o własnej marce.

Gabrysia Borowczyk i jej Coaching Marki Osobistej to połączenie jakich mało. W każdym razie wystarczyło, aby w mojej głowie pozostawić ogromną burzę myśli. Najważniejsze pytania, z którymi już czuję, że będę zasypiać i spędzać najbliższe dni zapisuję poniżej:

  • Kim są moje autorytety i co z nich już w sobie mam, a co dopiero chcę odnaleźć i zbudować?
  • Co budzę w ludziach?
  • Co mówią o mnie, kiedy wychodzę z pokoju?
  • Jakich ludzi tworzę? Poprzez moje relacje, warsztaty, które prowadzę, rozmowy, które odbywam?

Być może zechcesz poszukać swoich odpowiedzi? Zachęcam Cię do tego. Gabrysia twierdzi, że marka osobista to jest to wszystko, czym jesteśmy wewnątrz nas, ale czym wpływamy na innych, czym wypełniamy nasze otoczenie. Pomyśl o tym, bo jeśli myślisz, że Twoja marka osobista to wizerunek zewnętrzny, to jesteś w błędzie. Markę osobistą tworzymy całe życie, każdym oddechem i każdym słowem, który wypowiadamy.

Dzisiaj zostawię Cię tylko z Gabrysią, pytaniami i moimi mapami myśli zrobionymi podczas wykładu. Ale już wiem, że nie pozwolę na siebie długo czekać. Mam sporo spraw, którymi chcę się z Tobą podzielić…

Gabrysia Borowczyk_marka osobista_100614_01

Gabrysia Borowczyk_marka osobista_100614_02

Gabrysia Borowczyk_marka osobista_100614_03

Fajny artykuł? Podziel się >>>

shares