Być może nie masz jeszcze pomysłu na prezent gwiazdkowy dla siebie, albo… swojego partnera lub przyjaciela. Koniecznie przeczytaj co dla Ciebie mam!

Ostatnio w moje ręce trafiła niezwykła książka. Przyznaję się, że nigdy nie robiłam zakupów w księgarni z książkami o piłkarzach i innych sportowcach. Ale pozycja, o której Ci dziś piszę jest bliska moim zainteresowaniom także poza-sportowym. “Być liderem” Alexa Fergusona to pozycja obowiązkowa jeśli prowadzisz lub planujesz prowadzić jakikolwiek zespół. Ferguson przez kilkadziesiąt lat realizował się w roli managera klubu Manchester United. Z jakimi efektami – widać gołym okiem.

W swojej książce opowiada o sposobach, dzięki którym jego klub trafił na szczyt i nigdzie się stamtąd nie wybiera. Ale nie oczekuj złotych recept, które zadziałają od ręki. Zespół Fergusona na osiągnięcie swoich spektakularnych sukcesów zapracował ciężką i wytrwałą pracą, bez dróg na skróty.

Wspaniała wiadomość jest taka, że książkę będzie można wygrać w konkursie, który ogłoszę w najbliższym newsletterze PM TIPS (jeśli jeszcze go nie prenumerujesz, to wskakuj >>> tutaj). A jeśli niecierpliwość Cię zżera, to wskocz od razu do księgarni Labotiga i złap okazję (>>> Być liderem).

Na początku 2017 roku zaproszę Cię do bezpłatnego wyzwania “Zaczytana PM-ka”, w ramach którego opowiem o książce jeszcze więcej. A tymczasem cudownych świąt!

Fajny artykuł? Podziel się >>>

shares