Znasz Przyjaciół? Jakiś czas temu uznałabym to za najgłupsze pytanie świata :) Kiedyś wydawało mi się, że wszyscy ich oglądają. Ja na pewno jestem ich wielką fanką. Nie nudzą mi się. Zawsze bawią. Często do łez. Uwielbiam spędzać z nimi czas, a na samą myśl o nadchodzących jesiennych wieczorach – już mam ochotę włączyć DVD.

Uwielbiam też Grę o tron. Jestem wielką fanką tej opowieści. Po obejrzeniu 2 sezonów na HBO, nie mogłam się doczekać ciągu dalszego historii, więc w 2 miesiące przeczytałam wszystkie części sagi Pieśń Lodu i Ognia (policzyłam to kiedyś – 8 książek i w sumie ponad 5700 stron). Wczoraj oglądałam 2 odcinek VI serii, którą właśnie powtarza HBO. Jestem znowu wkręcona jak psychofanka.

Odkryłam też ostatnio inne seriale produkcji HBO, które mnie wkręciły: Newsroom, Pakt, Westworld (dopiero startuje, ale już czuję, że ciężko się będzie oderwać). Do listy już obejrzanych dodam bezkonkurencyjny House of cards, lubię też Sherlocka, a kiedyś wpadałam jak śliwka w opowieść o Ally McBeal, a także Seks w wielkim mieście, Kasię i Tomka, Ostry dyżur… I na koniec, co prawda nie serial, ale na pewno seria – James Bond. James nigdy mnie nie nudzi, a zawsze świetnie się z nim bawię.

Uff. Sporo tego. Ale mnie naszło dziś na wspominki. A jakie są Twoje ulubione seriale?

Fajny artykuł? Podziel się >>>

shares