Top
mapy myśli w biznesie – Project Managerka
fade
12
page,page-id-12,page-child,parent-pageid-1252,page-template-default,eltd-core-1.0,flow-ver-1.0.1,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-header-style-on-scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

Moja książka Mapy myśli w biznesie. Jak twórczo i efektywnie osiągać cele za pomocą mind mappingu ukazała się w lutym 2012 roku we współpracy z Grupą Wydawniczą Helion (seria Onepress).

Jak doszło do jej powstania?

Pewnego zimowego dnia pomyślałam sobie, że napiszę duży artykuł o mapach myśli. Miał wejść w temat nieco głębiej niż większość dostępnych w internecie materiałów opisujących czym są mapy myśli, ale nie mówiących najczęściej nic o tym, do jak wielu rzeczy można je zastosować. Pisałam o mapach w zarządzaniu projektami, bo to jest moja pasja i tutaj różnych zastosowań dla map myśli mogę wymieniać w nieskończoność. Z każdą napisaną stroną mój projekt się rozrastał. Potem doszły kolorowe mapy, jako ilustracja moich słów. Te robione przeze mnie w notesie nie zawsze są czytelne dla drugiej osoby (z wyłączeniem mojej Siostry, ale to wyjątek :-), więc znalazłam aplikację, która pozwoliła mi to zmienić. Potem poszło szybko. Wydawnictwo Onepress przyjęło moją propozycję i rozpoczęła się kilkutygodniowa współpraca nad ostatecznym kształtem materiału, który sami możecie przetestować.

Pobierz darmowy fragment: 

O czym jest książka?

O organizowaniu, planowaniu, tworzeniu i zarządzaniu za pomocą rewelacyjnego narzędzia jakim są mapy myśli. W książce opisuję i pokazuję, jak może wyglądać organizowanie spotkań, przygotowywanie eventów, sprawniejsze koordynowanie projektów, a także Twój osobisty rozwój wspierany mind mappingiem.

Polecam obejrzenie wywiadu ze mną, w którym opowiadam o książce i zastosowaniach map myśli w naszym codziennym życiu zawodowym.

Więcej szczegółów o książce:

Tytuł: Mapy myśli w biznesie. Jak twórczo i efektywnie osiągać cele za pomocą mind mappingu
Autor: Katarzyna Żbikowska
ISBN: 978-83-246-3812-3
Format: 165×165
Ilość stron: 168
Oprawa: miękka
Numer z katalogu: 7238
Książka w kolorze
Kategoria: Kompetencje osobiste
Seria: Power

Książka była przez kilka miesięcy na liście Bestsellerów w księgarni Onepress.pl, a latem 2012 roku doczekała się drugiego nakładu.

Książkę możesz kupić:

w formie papierowej – na stronie Onepress
w formie elektronicznej – na stronie eBookPoint 

 • Niecierpliwy_Mateusz

  Dzień dobry,

  czy Twoja książka będzie dostępna wyłącznie w wersji papierowej ? Czy pojawi się niedługo szansa na nabycie jej w inny sposób ?

  Pozdrawiam, Mateusz

 • katarzyna

  Książka będzie dostępna w wersji papierowej i w formie e-booka. Już niedługo zacznę odliczanie do dnia premiery, więc odwiedzaj mnie częściej, żeby nie przegapić tego wydarzenia :-)

 • Z niecierpliwością wyczekuję Twojego „dziecka”!

 • Witam!
  Zauważyłem, że Pani książka jest w promocji! W przedsprzedaży jest tańsza o 15% i z darmową przesyłką, jeżeli wybierze się Pocztę Polską. Promocja trwa kilka dni. Nie przegapiłem tej okazji, teraz zostanie mi tylko spokojnie poczekać na książkę jak dotrze do mojego domu :)

  Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  Marcin Cierpiał

 • katarzyna

  Zgadza się, książka trafiła właśnie do przedsprzedaży i można ją kupić w promocyjnej cenie. Cieszę się, że jeden egzemplarz już na Pana czeka :-)

 • Krzysztof

  Pani Kasiu, gratuluję sukcesu, bo to jest sukces. Jak przeczytam książkę to jeszcze tu „wpadnę”. Bardzo się cieszę że dane mi było Panią poznać osobiście i z Panią współpracować. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów. Krzysztof Kolterman.

 • katarzyna

  Panie Krzysztofie, uprzejmie dziękuję za Pana słowa. Jest mi niezmiernie miło, że mam okazję współpracować z takimi osobami, jak Pan. Będę czekać na wrażenia nt. książki i na nasze kolejne inspirujące rozmowy o inteligencji emocjonalnej :-) Pozdrawiam ciepło, Kasia