mapy myśli w biznesie

Moja książka Mapy myśli w biznesie. Jak twórczo i efektywnie osiągać cele za pomocą mind mappingu ukazała się w lutym 2012 roku we współpracy z Grupą Wydawniczą Helion (seria Onepress).

Jak doszło do jej powstania?

Pewnego zimowego dnia pomyślałam sobie, że napiszę duży artykuł o mapach myśli. Miał wejść w temat nieco głębiej niż większość dostępnych w internecie materiałów opisujących czym są mapy myśli, ale nie mówiących najczęściej nic o tym, do jak wielu rzeczy można je zastosować. Pisałam o mapach w zarządzaniu projektami, bo to jest moja pasja i tutaj różnych zastosowań dla map myśli mogę wymieniać w nieskończoność. Z każdą napisaną stroną mój projekt się rozrastał. Potem doszły kolorowe mapy, jako ilustracja moich słów. Te robione przeze mnie w notesie nie zawsze są czytelne dla drugiej osoby (z wyłączeniem mojej Siostry, ale to wyjątek :-), więc znalazłam aplikację, która pozwoliła mi to zmienić. Potem poszło szybko. Wydawnictwo Onepress przyjęło moją propozycję i rozpoczęła się kilkutygodniowa współpraca nad ostatecznym kształtem materiału, który sami możecie przetestować.

Pobierz darmowy fragment: 

O czym jest książka?

O organizowaniu, planowaniu, tworzeniu i zarządzaniu za pomocą rewelacyjnego narzędzia jakim są mapy myśli. W książce opisuję i pokazuję, jak może wyglądać organizowanie spotkań, przygotowywanie eventów, sprawniejsze koordynowanie projektów, a także Twój osobisty rozwój wspierany mind mappingiem.

Polecam obejrzenie wywiadu ze mną, w którym opowiadam o książce i zastosowaniach map myśli w naszym codziennym życiu zawodowym.


Więcej szczegółów o książce:

Tytuł: Mapy myśli w biznesie. Jak twórczo i efektywnie osiągać cele za pomocą mind mappingu
Autor: Katarzyna Żbikowska
ISBN: 978-83-246-3812-3
Format: 165×165
Ilość stron: 168
Oprawa: miękka
Numer z katalogu: 7238
Książka w kolorze
Kategoria: Kompetencje osobiste
Seria: Power

Książka była przez kilka miesięcy na liście Bestsellerów w księgarni Onepress.pl, a latem 2012 roku doczekała się drugiego nakładu.

Książkę możesz kupić:

w formie papierowej – na stronie Onepress
w formie elektronicznej – na stronie eBookPoint