Ruszam z miejsca z moim pomysłem

Twoje główne wyzwanie to od czego masz zacząć działanie? Czujesz, że pierwszy krok możesz zrobić na milion sposobów, a Ty chciałabyś od razu zrobić go sensownie i nie tracić energii na niepotrzebne aktywności? Czujesz, że utknęłaś zanim jeszcze wystartowałaś?
Project Managerka to przestrzeń dla kreatywnych kobiet, które chcą realizować swoje projekty on-line - blogować, sprzedawać produkty, rozwijać rentowne biznesy. Kaśka Żbikowska
  • Żaden filtr na insta nie pobije naturalnych kolorów tego miejsca... nasza zielona grota tuż nad turkusowy morzem. Zazdroszczę sama sobie hihi #radość #wakacje #słońce #loveisintheair
  • Taki banan na buzi może oznaczać u mnie tylko jedno... #wakacje #radość #korfu #grecja #honeymoon (drugi raz :))
  • #marzenia #zapraszam 
Kiedy robię coś wspólnie z innymi kobietami, to zawsze budzi się magia. Zapraszamy w bajeczną podróż, podczas której poznasz 10 Projektantek przyszłości i ich pasje, które doprowadziły je do uruchomienia biznesów on-line. Każda wykorzysta swoje 10 minut w inny sposób. A ja będę je dumnie wspierać, bo będą Moimi Gośćmi na fanpage @ProjectManagerka!
  • #konkurs #startupgirl 
Chwyć za smartfona i nagraj krótkie video, w którym opowiesz o tym dlaczego chcesz wziąć udział w programie Start&UP. Warto sięgnąć po marzenia! Zasady konkursu i link w bio.

Archiwa