Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, skąd bierze się w Tobie wyzwalacz do wprowadzania zmian w życiu? U mnie bierze się z ciekawości. Nigdy nie uciszonej do końca ciekawości tego, co będzie za rogiem, kiedy do niego dobiegnę. Dzięki tej ciekawości powstały wszystkie moje publikacje, a także projekty, które powołałam do życia. Stąd także wzięła się ta strona, którą właśnie odwiedzasz. Jestem szalenie ciekawa dokąd mnie ta nowa ścieżka zaprowadzi… Ty też? :-) 

magia mojego bloga

W grudniu miałam kilka refleksyjnych dni. Zachęcałam czytelników bloga do wychodzenia do ludzi, pisania maili do obcych, ale z jakiegoś powodu ważnych osób, podchodzenia do nich na konferencjach, czy dziękowania za przyjemność lektury ich książek. Artykuł spotkał się z dużym odzewem, wciąż dostaję wiadomości od nieznajomych, że w czymś im to pomogło, że otworzyło jakieś drzwi. Dziękują, że pokazałam, że znaczące zmiany mogą być takie proste. To właśnie magia mojego bloga. Mogę dawać innym MOC.

plac manewrowy dla pomysłów

Ale ja sama także ją z niego czerpię. Bo blog pomaga mi od lat układać sobie myśli, organizować siebie, testować nowe pomysły. To tam przyszła mi do głowa idea Myślnika, to tam przeprowadziłam kilka wywiadów, które wniosły nowych Przyjaciół do mojego życia, to tam nawiązałam współpracę z kilkoma projektami, z którymi przyjaźnię się do dziś, no i wreszcie – to tam zrobiłam ankietę, która doprowadziła mnie tutaj.

bardzo szybki pociąg

Nie będę opisywać teraz tego wszystkiego, co pojawiło się w mojej głowie w ostatnich tygodniach. Zrobię coś znacznie lepszego. Pokażę Ci to. Zapraszam Cię na wycieczkę. To będzie podróż pociągiem, bardzo szybkim pociągiem. I ostrzegam Cię na starcie, że nie każdemu uda się do niego wskoczyć, bo nie zatrzymuje się na każdej stacji. Ten pociąg potrafi przenosić pasażerów pomiędzy wymiarami. Wymiarami życiowymi – domem, karierą, pasjami. Ale też wymiarami czasu – tu i teraz, przyszłość, przeszłość. Można z niego wypaść na zakręcie, ale wystarczy otworzyć serce i głowę, żeby podróż była gorąca i bardzo emocjonująca. Wsiadasz?

Fajny artykuł? Podziel się >>>

shares