Powiedz TAK swojemu biznesowi
i ucz się go w drodze.

2. edycja programu ruszy jesienią 2017 roku

Żaden moment nie jest bardziej odpowiedni na
sięganie po marzenia niż TERAZ

To program dla Ciebie, jeśli:

Masz pomysł na zarabianie na swojej wiedzy w internecie, ale jeszcze nigdy nic nie sprzedałaś i zupełnie nie wiesz jak zrobić pierwszy krok.

Pracujesz na etacie i marzy ci się zrobienie czegoś swojego, dzięki czemu stworzysz dodatkowe źródło przychodów i obudzisz radość i pasję.

Jesteś blogerką, coachem, trenerką lub inną specjalistką w swojej dziedzinie i chcesz zamienić swoich czytelników i obserwatorów w klientów. 

Przypadkowe porady dr Google nie rozwiązują wszystkich Twoich problemów, więc nie zadziałają u osób mających problem tam, gdzie Ty znasz rozwiązanie. Trzymanie tej wiedzy tylko dla siebie sprawia, że nie zarabiasz na swoich mocnych stronach. A mogłabyś.

Są różnorodne modele zarabiania na wiedzy. Niektóre przynoszą natychmiastowy zastrzyk profitów, ale zdecydowana większość – wymaga długofalowej strategii i konsekwencji. Dlatego im szybciej zaczniesz myśleć o tym, jak zamienić swoją dzisiejszą wiedzę w wartość dla klientów – tym szybciej zobaczysz zwrot z tej inwestycji. 

  • Pokażę Ci jak zacząć budować w internecie biznes, który będzie dla Ciebie pracował.

  • Opowiem o tym, na czym warto się skupić na początku, bo pewnie nie chcesz czekać na pierwsze rezultaty do emerytury.

  • Zdradzę Ci także drogi na skróty, bo już je znam. Po co odkrywać koło na nowo. Szkoda życia.

Za rok będziesz żałować, że dziś nie zaczęłaś.

Program wystartuje jesienią 2017 roku.

A Ty w tym czasie:

Zaczniesz od swoich klientów. Sprawdzisz jakie ich potrzeby nie są zaspokajane i określisz unikalną wartość jaką możesz im dostarczyć tylko TY.

Przygotujesz pierwszą wersję swojego produktu, który odpowiada na realne potrzeby twoich płacących klientów i zaprezentujesz im go.

Wybierzesz dopasowany do ciebie sposób na zarabianie, określisz cenę za produkt i zaprojektujesz sposób dostarczania go zachwyconym klientom.

Program składa się z 5 modułów:

  • Klient – określisz kim jest Twój płacący Klient 

  • Rozwiązanie – opiszesz unikalną wartość, którą możesz zaoferować Klientowi

  • Zakup – stworzysz swój sposób na to, aby Klient poznał ofertę i dokonał zakupu

  • Model biznesowy – zaprojektujesz swój sposób na biznes i określisz cenę

  • Produkt – zaprojektujesz i stworzysz produkt dla Klienta (pierwszą wersję)

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej. Projektowanie i testowanie biznesu zaczyna się od kartki, długopisu i rozmów z ludźmi. 

Będziesz mogła pracować w takiej formie, jaką najbardziej lubisz.
Zapewniam jednak, że będzie bardzo praktyczna i kobieca:

5 modułów programu w formatach: PDF, AUDIO i VIDEO.

10 narzędzi w formie check-list, szablonów i zadań indywidualnych

3 webinary + sesje Q&A (pytań i odpowiedzi)

A to wszystko na nowoczesnej platformie oraz w wiadomościach mailowych prosto do Twojej skrzynki. 

Nazywam się Kaśka Żbikowska.

Stworzyłam ten program, aby zebrać wszystko to, co chciałabym wiedzieć kiedy postanowiłam stać się przedsiębiorcą. Bo jeszcze niedawno byłam tam, gdzie teraz jesteś Ty. 

Na co dzień pracuję na etacie, a po godzinach zarabiam na swojej wiedzy, którą dostarczam moim Klientkom w formie kursów, konsultacji, warsztatów i grup mastermind.

Ty także możesz tak zarabiać. Pokażę Ci krok po kroku jak zaprojektować Twój biznesowy model i pierwszy produkt on-line, abyś mogła rozwijać się tak, jak lubisz i czerpać z tego korzyści finansowe. 

Poznajmy się bliżej >>> o mnie

Mam przyjemność pracować z najlepszymi na świecie Klientkami.
Sprawdź, jakie efekty osiągnęły dzięki naszej wspólnej pracy:

Kaśka Żbikowska to kobieta-rakieta, którą uwielbiam za autentyczność, otwartość i pozytywną aurę, jaką wokół siebie roztacza. Jej programy kursowe cenię za konkretną, uporządkowaną wiedzę, estetykę i wartościowe porady, które pozwalają przejść od bujania w obłokach do skutecznej realizacji działań. Udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!

Paulina Pamuła

Wszystkiego kreatywnego

Współpraca z Kasią to nie tylko czysta przyjemność i dobra zabawa. To Moc Energi i odkrywanie nieograniczonych pokładów magii, które w nas drzemią. Jeżeli Twoim celem jest zdobycie praktycznej wiedzy i nieustająca burza mózgów, a praca w pełnej życzliwości atmosferze dodaje Ci skrzydeł, to trafiłaś we właściwe miejsce.

Magdalena Langowska

Project Managerka

Kiedy zaczynałam kurs miałam marzenie. Marzenie, które było bardzo dla mnie ważne, bo łączyło kilka dziedzin – moją pasję, pracę oraz filozofię życiową. Jestem trenerką i coachka relacji. Dzięki kursowi Kaśki zdałam sobie sprawę, jak długo już o tym marzę i jak niewiele mi już brakuje do realizacji tego marzenia. Pomyślałam – Kiedy, jak nie teraz? – i założyłam firmę. Z pewnych względów trwało to jakiś czas ale decyzja powstała podczas kursu. Potrzebowałam spojrzenia z metapoziomu na swoje marzenie, zasoby, na swoje ograniczenia i swoje lęki.

Monika Hajdenrajch

Para Mieszana

Dzięki Tobie nawet bardzo skryte i niepewne siebie osoby powoli nabierają odwagi i zaczynają wierzyć, że też mogą. Dzięki Tobie wiem, że nie muszę zakładać swojej firmy (ale mogę), żeby stworzyć coś swojego i przede wszystkim, że praca etatowa (którą bardzo lubię) może być dla mnie równym powodem do dumy jak własna działalność. Najbardziej cenię w Tobie właśnie to, że pracujesz zawodowo i jednocześnie robisz własny projekt, udowadniasz, że można. Jestem zachwycona współpracą z Tobą i pozytywną energią, którą dajesz. Wśród różnorodności internetu Ty jesteś prawdziwą Gwiazdą, po którą warto Sięgnąć ? Prezentujesz sobą to, że możemy ale nie musimy – zarówno w naszym życiu jak i w korzystaniu z Twojej pomocy i usług.

Dominika Matyjewicz-Maciejewicz

Chcesz wreszcie zarabiać na swojej wiedzy, którą i tak się dzielisz (najczęściej tylko za darmo)? 

2. edycja programu ruszy na jesieni 2017 roku

Zostaw mi swojego maila poniżej, abym mogła poinformować Cię o zbliżającym się terminie startu, a także przesłać Ci materiały dodatkowe.

Najbardziej aktywne Kursantki otrzymają nagrody od Partnerów Start&UP:

Publikacja wspólnie stworzonego materiału promującego Kursantkę i jej Start-up na łamach portalu Veronique.pl

Publikacja artykułu Kursantki na portalu, a także 50% rabat na reklamę swojego biznesu w magazynie drukowanym lub na portalu 

60-minutowa konsultacja z Rafałem Kamińskim z Innovelty.pl nt. modelu biznesowego lub testowania produktu dla 5 Kursantek 

Przygotowanie infografiki lub sketchnotki prezentującej zalety usługi/produktu Kursantki do wykorzystania w jej social media

Pakiet 3 sesji coachingowych

Publikacja wywiadu na łamach portalu Woman-News.pl oraz

Publikacja artykułu eksperckiego na łamach portalu Woman-News.pl

Publikacja wywiadu z Kursantką na łamach portalu Panie Planują Spotkanie

Realizacja wywiadu live z Kursantką z Warszawy lub okolic dla telewizji WomanNews.tv

Publikacja wywiadu z Kursantką lub jej artykułu eksperckiego na łamach portalu U Dziewczyn

Konsultacja coachingowa 90-minutowa dla 3 Kursantek od Agaty Węgier-Ciornei

W każdym miesiącu, w którym nie uruchamiasz biznesu opartego na Twojej wiedzy tracisz pieniądze
i możliwości. 

Jak tylko ruszą zapisy do 2. edycji programu dowiesz się o nich pierwsza! 

© 2011-2017 Katarzyna Żbikowska, ProjectManagerka.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone  // Regulamin Sklepu // Polityka Prywatności