Zaczytana PM-ka

Pokaż mi co czytasz, a powiem Ci kim jesteś i jak szybko sięgniesz po swoje marzenia. To przestrzeń dla poszukiwaczek książek, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie zechcesz.
Project Managerka to przestrzeń dla kreatywnych kobiet, które chcą realizować swoje projekty on-line - blogować, sprzedawać produkty, rozwijać rentowne biznesy. Kaśka Żbikowska
  • Żaden filtr na insta nie pobije naturalnych kolorów tego miejsca... nasza zielona grota tuż nad turkusowy morzem. Zazdroszczę sama sobie hihi #radość #wakacje #słońce #loveisintheair
  • Taki banan na buzi może oznaczać u mnie tylko jedno... #wakacje #radość #korfu #grecja #honeymoon (drugi raz :))
  • #marzenia #zapraszam 
Kiedy robię coś wspólnie z innymi kobietami, to zawsze budzi się magia. Zapraszamy w bajeczną podróż, podczas której poznasz 10 Projektantek przyszłości i ich pasje, które doprowadziły je do uruchomienia biznesów on-line. Każda wykorzysta swoje 10 minut w inny sposób. A ja będę je dumnie wspierać, bo będą Moimi Gośćmi na fanpage @ProjectManagerka!
  • #konkurs #startupgirl 
Chwyć za smartfona i nagraj krótkie video, w którym opowiesz o tym dlaczego chcesz wziąć udział w programie Start&UP. Warto sięgnąć po marzenia! Zasady konkursu i link w bio.

Archiwa